Name
2103
Age
50
Gender
Female
Marital Status
Married
Location
Latvia / Bauska
Occupation
Ir..
Looking for
Vai jāmeklē ir obligāti?...
About me
Jaunava vairs tikai pēc horoskopa.Esmu tante pusmūžā,tāpēc jauni puisīši,meitenītes un tie,kam pāri 100,lūdzu nerakstiet un netērējiet savu dārgo laiku!Arī vergot gribētājus,BDSM cienītājus un neķītrus izvirtuļus,lūgums mani netraucēt-es vīriešus nesitu,nepazemoju un plika skype nerādos,bet čībiņas man ar prieku pienes mans suns!Vīru,vergu,saimnieku vai mīļāko šeit nemeklēju,jo esmu par slinku,lai staigātu pa reāliem randiņiem,tāpēc pa retam ienāku tikai šajā virtuālajā vidē.Nav iebildumu pret jaukām,vispusīgām sarunām ar tikpat jaukiem cilvēkiem.. Ir 3 veidu sievietes: 1) skaistās; 2) uzticamās; 3) skaistās un uzticamās-bet piepūšamās... Es ietilpstu tikai otrajā kategorijā...
Favourite Things
Viss pozitīvais, skaistais un smaržīgais..Patīk gudri,mierīgi,loģiski un saprotoši cilvēki(piemēram-tādi kā es :))Ļoti patīk,ja vīriešiem uz galvas ir mati,kurus var arī pabužināt un viņi bez problēmām spēj paši sev uzvilkt zeķes,jo milzīgais alus vēders tam nav šķērslis..Un visvairāk patīk,ja tajā galvā ir arī smadzenes,kuras ir spējīgas atbilstoši Vīrieša būtībai un saprātam funkcionēt..Mēs neviens neesam eņģeļi,jo nedzīvojam Paradīzē un es ar to rēķinos.Šis viss manis uzskaitītais ir tikai manas subjektīvās atbildes uz šīs anketas jautājumiem.Nekā personīga ne pret vienu..:)
I Dislike
Nepatīk?Aukstums,zirnekļi un mazi,izlutināti,ķērcoši bērni..Nepatīk skūti, pārmēru tetovēti un ''pārkačājušies'' vīrieši. Ja raksta no nereģistrētiem profiliem,kam nav foto.Ja redzat mani,gribu redzēt arī jūs.. Vairāk par visu nepatīk,ja man uzbāžas SIEVIETES ar saviem neķītrajiem piedāvājumiem,tas ir reāli pretīgi,kaitinoši,slimi un man nepieņemami!